Total: (590,032)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur

Rritet ēmimi i naftės pa asnjė arsye

Nė kryeqytet njė litėr naftė blihet nga konsumatorėt mbi 178 lekė nga 174 qė ėshtė shitur gjatė fundjavės. Ndėrkohė qė nė tregjet ndėrkombėtare nuk ka pasur asnjė ndryshim tė shitjes sė naftės e cila qė prej disa javėsh kap vlerėn 63 dollarė pėr fuēi. »»


Emrat e 574 ish-tė pėrndjekurve qė u ėshtė bllokuar dėmshpėrblimi

Emrat e 574 ish-tė pėrndjekurve qė u ėshtė bllokuar dėmshpėrblimi

09.02.2010 08:02 - Kategoria: Biznesi

Lista e plotė

"    Ministria e Financave ka publikuar emrat e ish-tė dėnuarve politikė tė cilėt kanė mangėsi nė dokumentacionet e tyre
"    Gazeta boton sot tė gjithė emrat e ish-tė pėrndjekurve qė kanė mangėsi nė dosje dhe dokumentet qė duhet tė korrigjojnė

Gazeta "Tirana Observer" boton sot listėn e plotė ish tė dėnuarve politik tė cilėt kanė mangės nė dosje. Shpėrndarja e parave pėr kėtė kategori ėshtė ndėrprerė pėr arsye se ka mungesė nė dokumentacionin e kėrkuar pėr dosjen e secilit tė pėrndjekur politik. Sipas burimeve nga ministria e Financės, dokumentacioni i munguar ka tė bėjė me; certifikatat personale, numri jo i saktė i llogarisė bankare apo edhe ngatėrresa nė llojin e bankės ku ėshtė hapur ky numėr; mungesė e certifikatės sė trungut familjar etj. Pėr tė gjitha kėto mangėsi ekziston mundėsia e korrigjimit,  tė cilat duhet tė dorėzohen nė kohė dhe qė brenda kėtij viti tė mund tė tėrhiqet dėmshpėrblimi i caktuar. Nė Shqipėri janė rreth 48 mijė vetė qė kanė pėrfituar statusin e ish-tė pėrndjekurit politik. Nga kėta pritet qė pėrfitues nga procesi i dėmshpėrblimit tė jenė rreth gjysma e tyre. Por dhe niveli i pėrfitimit do tė jetė i ndryshėm nė varėsi tė treguesve qė pėrllogarisin sasinė e lekėve qė tė paguan shteti. Ministria e Drejtėsisė pas depozitimit tė kėrkesave dhe plotėsimit tė formularit tė vetėdeklarimit, nis menjėherė shqyrtimin e dosjeve. Pėr kėto dosje grupi i punės vėren konstatimet e para nė tė cilat ėshtė bazuar pėr pėrgjigjet e dhėna mbi secilėn, dhe nė listat pėr dėmshpėrblim nuk jepen vetėm gjeneralitetet e pretenduesit pėr dėmshpėrblim, por edhe pėrgjigjet fillestare qė ka marrė gjithsecili. Nė varėsi tė pėrgjigjes kėta tė pėrndjekur duhet tė paraqiten nė ministri pėr tė pyetur mbi procedurėn e mėtejshme qė duhet tė ndjekin.

LISTA

Tiranė
1-Qamil Kruja - Mungon numri i llogarisė.
2-Shefqet Serezi - Ka vetėm numėr llogarie, nuk ka dokument identifikimi.
3-Irfan Majunu - Mungon akti i trashėgimisė dhe certifikata e vdekjes dhe e trungut familjare.
4-Hamdi Picari - Mungon certifikata e vdekjes, certifikata e trungut familjare dhe dokumenti i identifikimit tė pėrfaqėsuesit.
5-Dajlan Llazi - Mungon i gjithė dokumentacioni.
6-Ardian Xibraku Prokura fotokopje e pa noterizuar.
7-Adyl Kellezi - Mungon i gjithė dokumentacioni.
8-Idriz Sadikaj -Mungon numri i llogarisė dhe certifikata e trungut familjare.
9-Rufat Prenci -Mungon dokumenti i identifikimit.
10-Tomorr Gjergjani -Mungon dokumenti i identifikimit.
11-Skender Lulolli -Nuk ka asnjė dokument identifikimi.
12-Zarife Martinaj -Nuk ka asnjė informacion, pėrveē numrin e llogarisė.
13-Petrit Koka
14-Ali Osman Bardhi - Nuk ka asnjė dokumente.
15-Josif Kristani - Mungon certifikata e vdekjes se bashkėshortes.
16-Osman Iljazi - Mungojnė tė gjitha dokumentet:
17-Kamber Bejko - Pa informacion, vetėm njė numėr llogarie.
18-Kristo Ziu
19-Lazer Shkembi - Numri i llogaris nė bankė tė huaj.
20-Florika Hoxha Pa informacion.
21-Braho Kokaj - Mungon certifikata e trungut familjare.
22-Musa Hoxhaa - Pa informacion.
23-Brahim Uk Aliaj - Pa informacion.
24-Ihsan dhe Aishe Qersheniku - Mungon akti i trashėgimisė sė Ihsan
Qershenikut(plotesuar)kaluar ne dosjen aktive.
25-Rushit Qesko - Mungon numri i llogarisė.
26-Nikolla Ndreu - Pa asnjė informacion, vetėm numri i llogarisė;
27-Fatmir Ceka Akti i trashėgimisė fotokopje:
28-Hamite Mertinaj - Pa asnjė informacion
29-Vasil Nace - Nuk ka nėmur llogarie tė pranueshėm.
30-Dega e thesarit, ka depozituar 176 emra dhe numra llogarie,pa asnjė informacion dhe dokument shoqėrues, ēka i bėn ato tė pa pranueshme pėr likuidim.
31-Skender Shatku - Mungon dokumenti i identifikimit.
32-Reshat Qosja - Nuk ka dokument identifikimi.
33-Galip Saili - Mungon certifikata trungu.
34-Asim Kalasa - Certifikatat fotokopje
35-Bajram Hako - Mungojnė certifikatat fotokopje dhe njė numėr llogarie.
36-Eqerem Beliu - akt-trashėgimia, nuk pėrputhet me certifikatėn e trungut.
37-Haxhi Muka Akt-trashėgimi fotokopje.
38-Eqerem Serezi - Mungon certifikata e trungut dhe akt-trashėgimie
39-Sefer Koka Tėrėsisht e pa rregullt gjithēka fotokopje.
40-Ali Grica - Mungojnė gjithė dokumentet
41-Braho Koka - Spėrputhet akt-trashėgimia me certifikatėn e trungut.

TIRANE dt. 09.12.2009
1. Mehmet Kubeti - Mungon numri i llogarisė.
2. Skėnder Kosova - Numri i llogarisė sė bankės jo i sakėt.
3. Namik Hysenbegasi - Pa dokument identifikimi.
4. Eqerem Beliu - Akti-trashėgimia, nuk pėrputhet me certifikatėn e trungut.
5. Mehmet Myrto - Gabim numri i bankės.
6. Rexhep Bleta - Gabim banka, jo NBG.
7. Napolon Koleci - Mungojnė 3 numra tė llogarisė.
8. Shefqet Gjana - Mungon numri i llogaris.
9. SKENDER ZAIMI Nuk ėshtė nė V.K.M.
10. ENRIKO VEIZI - Mungon dokumenti i identifikimit i tė prokurorit.
11. NJAZI PILKU - Nuk ka certifikatat e trungut.
12. KADRI HOXHA - Nuk pėrputhen tė dhėnat e tė dėnuarit nė vendim
nga at one certifikatė, mungon certifikata e trungut familjar.
13. YLLI BRUZJA - Vlerė negative.
14. FARUK REKA - Banka jo Credins.
15. MAHMUT MENIKU - Prokura nuk ėshtė e pėrshtatshme pėr ketė
dokumentacion.
16. QERIM DELIAJ - Mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes
dėnuarit, nuk ka llogari tė saktė jo me master kard.
17. Skėnder Burimi - Mungon numri i llogaris.
18. Demir Demollari - Mungon certifikata e vdekjes dhe trungut familjar tė Demerit dhe Fatikes, trashėgimtarėt e vdekur pa akt
trashėgimie, trashėgimtarėt pa dok. identifikimi vetėm me numėr llogarie.
19. Niko Lezo - Mungon certifikata e trungut familjar.
20. Kostandin Dilo - Akti i trashėgimisė i fotokopjuar, Vasil Dilo pa numėr llogarie.
21. Enrik Prendushi - Gabim banka,jo San Paolo.
22. Metali Alite - Nė ketė rast nuk pėrfitonin nipat e Metaliut.
24. Ndue Ndrecaj - Mungon njė dokument qė tė vėrtetojė qė Petro dhe Donika kanė ndėrruar emrin nė Andrean dhe Antonia.
25. Aramik Magerdician - Nuk duhet banka Intesa San Paolo.
26. Anastasi Taēi - Tėrėsisht e pa rregullt pasi janė sjell dokument pėr Ligor Taēin.
27. Selami Lala - Numėr i llogarisė jone rregull pasi ėshtė shkruar nė cope letre.
28. Kasem Cela - Llogaria e bankės nuk ėshtė nė emėr tė Kasemit por ėshtė firmosur nga Kasemi (plotėsuar).
29. Shefqet Gjana - Mungon numri i llogarisė.
30. Miti Demi - Nė vendim emri Hamit ndėrsa nė certifikatė Miti,mungon dokumenti i identifikimit Erjolės.
31. Rushit Cocoli - Mungon dokumenti i identifikimi i Myrtezajt, certifikata fotokopje (plotėsuar).
32. Fatime Trafiku - Certifikata e Aishes fotokopje, Fatimeja ka bėrė dyprokura, kujt i pėrket numri i llogarisė.
33. Llambi Shani - Banka gabim, jo Intesa.
34. Subi Qoku Ska dokument identifikimi.
35. Hysen Shehu - Nuk pėrputhen gjeneralitetet.
36. Shefqet Kacaniku - Mungon dokumenti i identifikimit tė prokuruarit Fatosit.
37. Barrdhyl Mana - Mungon noterizimi i prokurės se Viktorit (pėrkthim i pa noterizuar).
38. Elena Pėllumbi - Mungon dokumenti i identifikimit Janit, mungon certifikata e vdekjes Thomait, te paraqesė numėr llogarie origjinal.
39. Subi Qoku - Mungon dokumenti i identifikimit.
40. Sulejman Miluka - Mungon akti i trashėgimisė Sulejmanit, mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes Sulejmanit, mungon dok identifikimi i Ilirit, numri i llogaris pa emėr.
41. Beqir Ajazi - Mungon dokumenti i identifikimit.
42. Myfit Bega - Mungojnė certifikatat.
43. Inna Shahe Banka jo Credins.
44. Ismail Meko - Tėrėsisht e parregullt.
45. Seit Vorbsi - Numri i bankės me probleme (plotėsuar).
46. Allaman Hysa - Numri i llogarisė jo i saktė.
47. Vasil Gjino - Mungon numri i llogarisė.
48.Hazbi Lamce - Jo banka Credins.
49. Bujar Jazerxhiu - Mungon certifikata e trungut tė Rebekės,jo banka Procredit, nuk ka numėr llogarie pėr Redjonin dhe Indritin
50. Mynyr Kurti - Aktet e trashėgimisė fotokopje (Mynyrit,Ismailit).
51. Pandi Cela - Mumri i llogarisė jo i sakte.
52. Abdulla Sollaku Mumri i llogarisė jo i saktė.
53. Skėnder Mersini

KORĒĖ
1. Vėllezėrit Kolaci, nuk kanė asnjė informacion, pėrveēse dy certifikata lindje.
2. Josif Zhonga - Pa asnjė informacion.
3. Petro Zharkolli - Pa asnjė informacion. (plotėsuar)
4. Niko Shpiro - Pa asnjė dokument veēse tre numra llogarie.
5. Kostandin Tasho - Pa dokumente identifikimi.
7. Sotir Bicolli - Mungojnė certifikatat.
8. Kostaq Trahidhi - Mungon akti i trashėgimisė etj.
9. Ismail Malka - Akti i trashėgimisė jo i rregullt, nuk ka asnjė numėr llogarie.
10. Tasa Mitre - Pa informacion tė rregullt.
11. Ilirjan Hitaj - Mungon numri i llogaris pėr tre trashėgimtare.
12. Qemal Sulejman Pasha - Akti trashėgimisė i fotokopjuar dhe i pa noterizuar.
13. Sali Xhixha - Pa dokumente identifikimi.
14. Kosta Toponceroc - Akti i trashėgimisė fotokopje.
15. Mihajl Shore - E parregullt tėrėsisht.
16. Seit Llomi - E parregullt tėrėsisht.
17. Koco Kamenica - E parregullt tėrėsisht.
18. Gani Selenica - Mungon certifikata e trungut familjar.
19. Naum Mitre - Prokuruar nuk ka numėr llogarie.
20. Abil Qamil Tahiraj - Mungojnė certifikatat dhe njė numėr llogarie.
21. Fuat Turani - Pa informacion tė rregullt.
22. Anesti Cule - Pa dokumente identifikimi.
23. Qemal Pasha - Akti i trashėgimisė fotokopje, 10 trashėgimtare me njė numėr llogarie pa prokurė.
24. Mazar Shurdha - Tėrėsisht e papranueshme.
25. Isa Vesel calla - Tėrėsisht e parregullt.
26. Mico Note - Tėrėsisht e parregullt.
27. Maliq Dudo - Tėrėsisht e parregullt.
28. Nuri celoallaj - Pa numėr llogarie.
29. Toshull Kapurani - Tėrėsisht e parregullt.
30. Josif Cini - Tėrėsishme e parregullt.
31. THanas THeodhoraci - Akti i trashėgimisė fotokopje.
32. Fuat Malko-Akti - Trashėgimisė i fotokopjuar.
33. Halim Alibashi Tėrėsisht e parregullt.
34. SHyqyri Agolli - Ka 4 trashėgimtare, vetėm njė numėr llogarie dhe pa prokure.
35. Dhimiter Morcka Akti fotokopje
36. Rapo Tigno - Pa asnjė dokumente, pa asnjė informacion
37. THanas Qeleshi - Tėrėsisht i pa rregullt
38. Tajar Hoxha - Pa dokument identifikimi, pa informacion
39. Feim Hysenllari - njė trashėgimtare pa numėr llogarie
40. Hysen Shake - tėrėsisht e pa rregullt.
41. Safet LLamllari - pa dokument identifikimi.
42. Besim Xhydollari dokument janė fotokopje duhen noterizuar
43. Thesari 7 persona pa dokumentet pėrkatėse
44. "50 """""""""""""""""""""""""""""
45. Rebani Kulla - mungojnė certifikatat.
46. Andrea Pjeteri - vendimi gjykatės pa mare forme tė prere (plotėsua me 24.11.2009)
47. Demirsha Qosja - ska formacion tė qarte
48. Selaudin Kulla - mungojnė certifikata (verifikojmė)

KORĒA 09.12.2009
1. Nikolla Gjoka - mungojnė 2 numra llogarie.
2. Mehmet Ali - mungon certifikatat e vdekjes dhe trungut.
3. Myrset Mullaj - prokura fotokopje.
4. Zeqir Hasa - mungon akti-trashėgimisė.
5. Anesti Ekonomi -mungojnė certifikatat dhe njė numėr llogarie.
6. Nihat Spao - mungon dokumenti i identifikimit.
7. Gani Manelli - prokura fotokopje.
8. Niko Melanoshi - mungon dokumenti i identifikimit.
9. Simon Tytymce - mungon akt-trashėgimia e tė tjera.
10. Mustafa Spaho - mungon akt-trashėgimia.
11. Nevruz Kulla - trashėgimtaret e Gėzimit pa prokure dhe numėr llogarie.
12. Lilo Kolomitro - tėrėsisht i parregullt.
13. Dermishan Qose nr. 47 e para.
14. Habil Gjoni - mungon akti i trashėgimisė, mungon numrat e llogarive tė 2 trashėgimtarėve.
15. Hasan Taho - mungon certifikata.
16. Niko Shpira - mungon numri i llogarisė.
17. mungon dokumenti i identifikimit.
18. Lilo Kolomitro - mungojnė numrat e llogarive tė 7 personave, akti i trashėgimisė jo i noterizuar.
19. Efthim Vezuli - mungon akt trashėgimisė e Fatosit.
20. Fuat Malko - mungon certifikata e vdekjes Fuatit dhe dokument
identifikimi pėr Jorgon, duhet njė dokumente qė e vėrtetoj qė Jorgo eshtė Demiri.
21. Hasan Taho - mungon dokumentet e identifikimit.
22. nazmi Dule - jo banka Pro Credit.
23. Andrea pjetri - mungon certifikata e trungut familjar tė dėnuarit.
24. Osman Proshka - certifikatat fotokopje, mungon certifikata e vdekjes Ibrahimit, mungon certifikata e trungut Ibrahimit, mungojnė numri i llogarisė dhe dokumentet e identifikimit te trashėgimtareve tė Ibrahimit.
25. Ramadan Azizllari - nuk kane numėr llogarie trashėgimtaret, nuk kanė dokumente identifikimi trashėgimtaret, numri i llogarisė ėshtė me 2 emra Merjeme dhe Lumturie.
26. Fejzulla Merko Ibrahimi - nuk ėshtė nė certifikatėn e trungut tė Fejzullahit, mungon akti i trashėgimisė Ibrahimit, mungon certifikata e trungut familjar tė Ibrahimit.
27. Andrea Pjetri - tėrėsisht e parregullt.
28. Shaban Qose - mungon dokumenti i identifikimi i Rasihase. nėse Rasihaja ėshtė Rosiko nuk ka dokument i identifikimi qė ta vėrtetojė.
30. Sotiraq Dengu - tėrėsisht pa informacion.
31. Vasil Progni - mungon akti i trashėgimisė nė emėr tė dėnuarit.
32. Selaudin Kulla - mungon certifikata e trungut familjar.
33. Eqerem Agolli - mungon dokumenti i identifikimit.
34. Kostaq Trahidhi - tėrėsisht e parregullt.
35. Thoma Proko - mungon dokumenti i identifikimit.
36. Safet Lamellari - mungon numri i llogarisė.
37. Niko Shpira - tėrėsisht e parregullt, pasi janė dėrguar vetėm 3 numėr llogarie.

ELBASAN
1. Ismail LLeshanaku - tėrėsisht e parregullt.
2. Vilson Blloshmi(Sami) - pa dokumentacion pėrkatės.
3. Florenc Rusi - pa dokument identifikimi.
4. Osman Vrapi - mungon akti i trashėgimisė.
5. Die Alla - mungon akti i trashėgimisė.
6. SHaip Bicaku - mungon akti i trashėgimisė dhe certifikata e vdekjes.
7. XHavit Bicaku - mungon numri i llogarisė ose prokura pėr njė person.
8. Jusuf Kavaja - nuk ka asnjė dokument, veēse njė numėr llogarie.
9. Jovani Xhuvani - nuk ka asnjė dokument.
11. Musa Balla - tėrėsisht e parregullt.
12. Kamer Kazazi - pa asnjė dokument, vetėm njė numėr llogarie.
13. Kapllan Bicaku - tėrėsisht e parregullt.
14. Ramo Toska - tėrėsisht e parregullt.
15. Veli Bicaku - tėrėsisht e parregullt.
16. SHerif Qejvani - tėrėsisht e parregullt.
17. XHelal Prroji - tėrėsisht e parregullt.
18. SHaqir Plaka - tėrėsisht e parregullt.
19. Kadri Bali - tėrėsisht e parregullt.
20. Abaz qali - tėrėsisht e parregullt.
21. Ejup Shurdha - pa dokument identifikimi.
22. Hasan Sula - " "
23. Hajdar Merko - tėrėsisht e parregullt.
24. Josif Boci - pa dokument identifikimi.
25. Isuf Sollaku - pa asnjė dokument.
26. Rusten Beqiri - pa dokument identifikimi.
27. Ali Sollaku - pa dokument identifikimi.
28. SHefqet Martini - pa dokument identifikimi.
29. Sadik daka - " "
30. Nezir Tanushi - " "
31. Mihail Gjoni - " "
32. Roland Toli - " "
33. Jovan XHovani - " "
34. Leonidha Zguro - tėrėsisht e parregullt.
35. Dule Tafaj - tėrėsisht e parregullt.
36. Rushan Gjini - tėrėsisht e parregullt.
37. Kristac Strati - " "
38. Ibrahim Cehu - tėrėsisht e parregullt.
39. Osman Duduci - tėrėsisht e parregullt.
40. Cin Serreci - tėrėsisht e parregullt.
41. Petrit Hoxha - tėrėsisht e parregullt.
42. Gani Cala - " "
43. Hasan Kasa - " "
44. SHaban Plaka- " "
45. Zia Luniku - " "
46. Qazim Kreko - " "
47. SHefqet Hazizolli - tėrėsisht e parregullt.
48. Rexhep Xhika - " "
49. Myslim Plaka - " "
50. XHevahir Mance - " "
51. Bajram Latifi - " "
52. Lefi Mema - " "
53. Mustafa Lamcja - " "
54. Zija Luniku - " "
55. Hajdar Kryemadhi - " "
56. ferit Daiu, Behixhe Daiu - e parregullt.
57. Hajdar Miraka - tėrėsisht e parregullt.
58. Sul Hidri - " "
59. ragip Zogu - Ka 6 trashėgimtarė me njė numėr llogarie dhe pa prokurė.
60. Hasan Hyka - tėrėsisht e parregullt.
61. Isuf Kavaja - tėrėsisht e parregullt.
62. Caush Balliu - " "
63. Abdullah Skora - " "
64. Reshat Silaj - pa dokument identifikimi.
65. Hajrullah Timuri - mungon akti i trashėgimisė, kėrkuesi pa zotėsi juridik.
66. Sulejman Hidri - tėrėsisht e parregullt.
67. Estref Guri - tėrėsisht e parregullt.
68. SHaqir Bejtja - tėrėsisht e parregullt.
69. Ali Sollaku - ska emrin e bankės.
70. Rushan Gjini - mungon certifikata e vdekjes e trashėgimtarėve.
71. Hajrulla Timuri - e parregullt si dosje.
72. Demir Vasko - trashėgimtaret e vdekur skanė dokument.
73. Arben Barjami - pa dokument identifikimi.
74. Kapllan Bicaku - tėrėsisht e parregullt.
75. Dete Saliu - ska dokument identifikimi.

ELBASAN 09.12.2009
1. Mhdi Ago - nuk ka akt-trashėgimie, certifikatė trungu.
2. Riza Qafa - mungojnė 4 numra llogarie.
3. Kristo Bidoshi - tėrėsisht e parregullt.
4. Sadik Daka(Dakovic) - pa dokument identifikimi.
5. Kapllan Bicaku Akt trashėgimie dhe certifikata fotokopje duhen tė noterizuara.
6. Sali Barjami - mungon dokumenti i identifikimit.
7. Avni Bamllari - mundon dokumenti i identifikimit.
8. Bajram Hysa - mungon numri i llogarisė.
9. Novruz Kulla - nuk korrespondon dokumenti i identifikimit me numrin e llogarisė.
10. Kipe Abdija - mungon numri i llogarisė dhe certifikata.
12. Leonidha Cini - mungon certifikata e vdekjes Eftalise.
11. Rrapush latifi - mungon numri i llogarisė.
13. qamil peni - mungojnė certifikatat e vdekjes dhe trungut familjar tė Sadetit dhe Rrapushit.
14. Abaz Qoli - mungojnė certifikatat e vdekjes Qerimit dhe Kadanes.
15. Ibrahim Luzi - dėshmia e trashėgimisė fotokopje, akti i trashėgimisė sė Afėrditės fotokopje, mungon certifikata e vdekjes Afėrditės dhe Hajries.
16. Osman Duduci - tėrėsisht e parregullt.
17. Sulejman Karaj - prokura nė emėr tė Xhevahirit ndėrsa numri i llogaris nė emėr tė Ramazanit.
18. Qazim Kreka - jo banka Procredit.
19. Hajrulla Timuri - mungon certifikata e trungut familjar tė Hajrullasė.
20. Sulejman xheka - prokura e Adreatikut fotokopje, mungon numri i llogarisė pėr Armirėn dhe Rexhepin.

FIER
1. Enver Shehaj - Pa dokumente identifikimi
2. Qamil Zotolli - Nuk pėrputhet akti i trashėgimisė me certifikatėn e trungut
3. Faik Caushaj - Pa dokumente identifikimi
4. Muco Goxhaj - " "
5. XHevit Braka - tėrėsisht e parregullt
6. Ali Kollovaraj - mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes
7. Qamil Hoxhaj - Akti i trashėgimisė fotokopje
8. Sadush Mucaj - akti i trashėgimisė fotokopje
9. Mina Dhamo - trashėgimtarėt e vdekur skanė akt trashėgimie e certifikatė trungu.
10. Qerim Fejzullahu - dokumentet fotokopje duhen noterizuar
11. Leonidha Cini - mungon certifikata e vdekjes sė Eftalisė
12. Kipe Avdia - mungojnė numri i llogaris dhe certifikata
13. Rrapush Latifi - mungon numri i llogarisė
14. Ismail Jazaj - mungon tėrėsisht dokumentacioni
15. Hekuran Bregaj - mungojnė certifikata e trungut familjar dhe e vdekjes sė Hekuranit.
16. Pasho Vrenozi - tėrėsisht e parregullt

LUSHNJĖ
1. Ethem Sherifi - tėrėsisht e parregullt.
2. Banush Sefa - tėrėsisht e parregullt.
3. Tacfur Shehu - akt-trashėgimie, fotokopje.
4. Nevruz Hajdari - tėrėsisht e parregullt.
6. Banush Murati - mungon certifikata e trungut familjar tė Banush Muratit, mungon akti i trashėgimisė, Sulejman Muratit, dhe certifikata e trungut familjar.
7. Nikola Mersini - nuk pėrputhen gjeneralitetet
8. Ethem Sherifi - akti i trashėgimisė fotokopje, mungojnė certifikatat e vdekjes dhe trungut tė dėnuarit, mungon dokumenti i identifikimit tė trashėgimtarėve.

DURRĖS
1. Bashkim Bermuca - nga 6 trashėgimtarė, ka vetėm njė numėr llogarie dhe pa prokurė
2. Mualim Rustani - prokura e parregullt
3. Tolo Muzina - dosje me mangėsi tė shumta
4. Petrit Plangarica - mungon akti i trashėgimisė
5. Mark Dema - prokurė e pa pėrkthyer dhe e pa noterizuar
6. Baki(Bari)Koci - nuk kemi asnjė dokument pėrveē se njė kėrkesė.
7. Murat Keci - janė tre trashėgimtar tė vdekur, tė cilėt nuk kanė akte trashėgimie dhe as certifikata trungu, dhe as prokurė pėr trashėgimtaret e trashėgimlėnėsve
8. Hasan Agolli - akti trashėgimisė fotokopje, mungojnė certifikata e vdekjes dhe e trungut familjar
9. Leopold Dungu - nuk ka dokument identifikimi
10. Muhamet Narjaku - mungon numri i llogarisė
11. Dega e thesarit ka dėrguar 60 emra dhe numra pa asnjė informacion, qė do tė thotė se janė tė papranueshme pėr likuidim.
12. Tefik Deliallisi - prokura e pavlefshme
13. Agim Miftarri - mungon dokumenti i identifikimit
15. Pandeli Dimo mungon certifikata e trungut
16. Mehmet Pjuni - mungon akti i trashėgimisė
17. Iliaz Zoto - mungon certifikata e trungut

DURRĖSI 09.12.2009
1. Kostandin Budo - mungon certifikata e vdekjes, banka gabim
2. Kristaq Qirko - banka gabim
3. Xhemal Hshkovica - mungon certifikata e vdekjes, numėr llogarie.
4. Baft Vidhi Myslimi - nuk ka dokument identifikimi, Shabani dhe Rexhepi pa numėr llogarie, bashkėshortja e tė dėnuarit pa certifikatė vdekje
5. Haki Haxhija - mungon certifikata e vdekjes sė bashkėshortes, mungojnė dokumentet e identifikimi tė trashėgimtarėve, mungon akti i trashėgimisė dhe certifikata e trungut familja tė Nezikės,
6. Bashkim Bermuca - tėrėsisht e parregullt
7. Luan Goxha - gabim banka jo Prokredit
8. Fadil Quku - mungon dokumenti i identifikimit
9. Syrja Shabani - mungon dokumenti i identifikimit
10. Ilmi meraja - tėrėsisht e parregullt
11. Idriz Muca - pėrfituesit jo tė qartė
12. Palok Coku - mungojnė certifikatat e vdekjes dhe trungut familjar tė trashėgimtarėve tė vdekur
13. Emulla Gazidede - numri i llogarisė nė emėr tė Xhevdetit, mungon dokumenti i identifikimit
14. Ali Llaftiu - akti i trashėgimisė fotokopje, mungojnė certifikata e trungut dhe e vdekjes tė trashėgimtarėve tė vdekur, mungon numri i llogaris Edmondit
15. Ahmet Pepmarku - mungon certifikata e trungut familjar nė emėr tė Ahmet Pepmarkut
16. Haziz Bodlli - akti i trashėgimisė fotokopje, mungojnė certifikata e trungut dhe akti i trashėgimisė sė Hankes
17. Dega e thesarit Saranda ka dėrguar 2 numra llogarie nė emėr tė Vangjel Karathano dhe Foto Qirjako pa shpjegimet e nevojshme

SHKODER
1. Shaqir Gjorretaj - tėrėsisht e parregullt
2. Pal Steaj - mungojnė certifikatat
3. Zyber Murati - mungojnė certifikatat
4. Bib Gegaj - tėrėsisht e parregullt
-------------------------------------------------
6. Xhemal Omari - mungojnė certifikatat
7. Ali Muhaj - mungojnė certifikatat
8. Llesh Vata - mungojnė certifikatat dhe numrat e llogarisė.
9. Qazim Konica - mungojnė certifikata e trungut dhe njė numėr llogarie. Akti i trashėgimisė fotokopje
10. Zef Zorba - mungojnė certifikatat
11. Nik Morina - mungon akti i trashėgimisė dhe certifikatat
12. Shuk Ahmetaj - mungojnė certifikatat
13. Tano Ndoja - mungojnė certifikatat dhe tre numra llogarie
14. Dede Coku - totalishtė e pa vlefshme
15. Zef Hasanaj - mungojnė certifikatat
16. Llesh Paloka - mungojnė certifikatat e LLeshit dhe bashkėshortes
18. Sheuqet Muka - mungojnė certifikatat dhe akti i trashėgimisė
19. Envar Selhani - pa dokument identifikimi
20. Myfit Bushati - pa numėr llogarie
21. Pjerin Kolec Bregu - pa dokument identifikimi
22. Sulejman Baraktari - ka hap numėr tek banka greke qė nuk kemi
kontrate
23. Sadik Shabaj - mungojnė tė gjithė dokumentet
24. Zef Ndou - mungon certifikatat
25. Mark Pepa - mungon llogaria banke
26. Martin Leka mungon numri i llogarisė dhe certifikata ėshtė fotokopje

SHKODER DT 09.12.2009
1. Ndrek Shkurti - mungon gjithė dokumentacioni
2. Shaqir Gjoretaj - mungon gjithė dokumentacion
3. Aferdita Permeti pa dokument identifikimi
4. Mark Kola - mungojnė certifikatat
5. Musa Gjylbegu - mungon akt-trashėgimia
6. Selim Kelmendi - tėrėsisht i pa rregullt
7. Ahmet Hotaj - mungon certifikata e trungu, akt-trashėgimia fotokopje, dokumentacioni i tre trashėgimtarėve
8. Kol Prela numėr llogarie gabim banka
9. Gjon Rrethi - nuk pėrputhet datėlindja dhe vendlindja e vendim me atė ne certifikatė
10. Zef Lushi - mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes te dėnuarit
11. Avduraman Kreshpa - mungon dokumenti i identifikimit
12. Tome Pemaj - nuk pėrputhen gjeneralitetet nė certifikatė me atė tė vendim
13. Mark Frroku - mungon dokumentet e identifikimit
14. Tonin Elezaj - mungon certifikata e trungut familjar te toninit
15. Kole Prela - jo banka San Paolo
16. Gjergj Narkaj - nuk pėrputhet akti i trashėgimisė me certifikatėn e trungut, mungon dokument identifikimit Palokes, nė certifikatėn e vdekjes Gjergj Narkaj ka vitin e lindjes 1944 ndersa ne VKM 1925
17. Gjon Deja - mungon dokument identifikimit
18. Ahmet Hotaj - plotėsim
19. Gjovalin Zezaj - banka jo e sakte

KRUJE
1. Hysen Merlika Emeri Ikbale - nė dokument gjendet me emrin Bale.
2. Panajot Zerba - Kostandina Zerba - akti nuk ėshtė i tė dėnuarit por i bashkėshortes
3. Gjok Ndue Margjini - pa dokument identifikimi.
4. Edmond Blushi - " "
5. Gezim Pengili - " "
6. Beg Kodra - tėrėsisht e pa rregullt
7. Haki Qesja - tėrėsisht e pa rregullt

BURREL
2. Ramazan Spahia - mungon dokumenti i identifikimit.
3. Selim Lleshi - gabim banka,jo Procredi
4. Xhelal Bakra - akt-trashėgimie fotokopje
5. Demir Peshku - dėnim kapital, mungojnė gjithė dokumentet

BURREL 09.12.2009
1. Mehmet Qerimi - mungon certifikatė e trungu
2. Ismail brahimlika - nė aktin e trashėgimisė fėmijėt janė me mbiemėr jo Brahimlika por Brahelika, mungon dokumenti i identifikimit tė Bilalit, mungon certifikata e vdekjes se bashkėshortes tė dėnuarit
3. Halil Branica - akti i trashėgimisė nuk pėrputhet me certifikatėn e trungut familjar

VLORE
1. Pllumb Llupa - mungon akti i trashėgimisė
2. Burim Kokoshi - " "
3. Nezir Kapllani - mungon dokumenti i identifikimit
4. Qani Cakrrani - akti i trashėgimisė fotokopje, mungon certifikata e trungut
5. Seit RRokaj - mungon dokumenti i identitetit
6. Sinan Jazaj - tėrėsisht e pa rregullt
7. LLuka GJikoka - akti i trashėgimisė fotokopje
8. Dervish SHakaj - Mungon akti i trashėgimisė
9. Enver Kondi - mungon akti i trashėgimisė
10. Riza Kaceli - " "
11. Ramadan Xeba - " "
12. Qemal Musaraj - akti i trashėgimisė fotokopje
13. Bilal Rabaj - akti i trashėgimisė fotokopje
14. Ilirjan Hitaj akti i trashėgimisė fotokopje
15. Zydi Cucaj - akti i trashėgimisė fotokopje
16. Barjam Lelaj - mungojnė numrat e llogaris dhe prokura
17. Halil Kupi - akti trashėgimisė fotokopje
18. Bebi Konomi - akti trashėgimisė dhe prokura fotokopje
20. Servet Rapaj - akti i trashėgimisė fotokopje
22. Vexhi XHaferi - tėrėsisht e pa rregullt
23. Arshi Grabova - pa akte trashėgimie
24. Dega e thesarit ka 25 emra e numra pa dokument tjetėr
25. Fatos Ymeraj - tėrėsisht e pa rregullt
26. Manush Manxa - Pret riparimin e pėrllogaritjes, pasi del me zero
27. Spiro Brigo - mungon dokumenti identifikues

VLORA DT.09.12.2009
1. Bajram Lela akti-trashėgimi, fotokopje, pa numėr llogarie
2. Llazer Ceko - prokura fotokopje.
3. Nyseret Llupa - mungojnė certifikata dhe numėr llogarie
4. Qani Cakrani - akt-trashėgimia fotokopje, mungojnė certifikatat
5. Hydai Muze - mungojnė 6 numėr llogarie
6. Mete Allushaj - mungon akt-trashėgimie
7. Andrea Gjini - mungon dokumenti i identifikimit tė Irenes
8. Tahir Deromemaj - akti i trashėgimisė nuk pėrputhet me certifikatėn e trungut familjar
9. Qerim Hysaj - nuk pėrputhen gjeneralitetet
10. Bajram Lelaj - mungon akti i trashėgimisė i tė dėnuarit
11. Nesim Spahia - mungon certifikata e trungut familjar tė Nesim
Spahise, certifikata e Nesim Spahise fotokopje, numėr llogarie ne emėr tė Rexhep Spahise, prokura fotokopje
12. Ali Shaqiraj - mungon dokumenti i identifikimit
13. Dega e thesarit Vlore ka dėrguar njė liste emėrore me umėr protokolli 306 teresisht pa informacion

POGRADEC
1-Hajce Krasta - akti trashėgimisė jo i tė dėnuarit dhe fotokopje
2-Stavri Ruvina - " "
3-Nevruz Berberi - akti trashėgimisė dhe prokura fotokopje
4-Isa Molla - akti trashėgimisė fotokopje
5-Ferit Bono - dokumentet fotokopje
6-Meleq Latifllari - akti i trashėgimisė fotokopje
7-Jovan Kresto - akti trashėgimisė fotokopje
8-Thesari 7 emra pa asnjė dokument
9-Vesel Verdolla - prokura jo e sakte
10. shefki seitlli - mungojnė 3 numra llogarie
11.Shefki Seitlli - mungojnė numrat e llogarisė
12.Shefki Seitlli - dosje e sjelle me pjese, tė paraqiten tė interesuarit pėr informacion
13.Xhevat Adri - mungojnė certifikatat e vdekjeve dhe tė trungut tė trashėgimtarėve

DIBRA
1. Skender Shatku - pa numėr llogarie
2. Sabit Noka - prokura fotokopje, mungojnė certifikatat e trungut dhe e vdekjes.
3. Enver Osmani - mungon akti i trashėgimisė
4. Hazis Rexhepi - pa asnjė informacion
5. Mustaf Lusha - tėrėsisht e pa rregullt
6. Ramadan Kadriu - pa asnjė dokumente
7. Bujar Doku - tėrėsisht e pa rregullt
8. Lazam Puci - akti trashėgimisė fotokopje
9. Vehap Kadriu - mungojnė certifikatat
10. Hajredin Bitri - mungojnė certifikatat, dhe dokumenti I identifikimit.
11. SHaqir Manjani - mungojnė certifikatat
12. Fil Dida - tėrėsisht i pa rregullt
13. Sabri Doci - mungojnė certifikatat
14. Mustafa Lushi - mungojnė certifikatat dhe prokura ėshtė fotokopje
15. SHaban Hata - tėrėsisht e pa rregullt
16. Elmaz Noka - mungojnė certifikatat
17. SHaban Kaloshi - prokura fotokopje, dhe mungojnė disa numra llogarie
18. Mehmet Suli - mungon certifikata e vdekjes dhe 2 numra llogarie
19. Thesari ka sjelle 25 numra e emra pa asnjė informacion.
20. Selim Durici - tėrėsisht e pa rregullt
22. Latif Kurtaga - mungon certifikata
23. petrit cerkishti - vlere negative
24. Dalip Beca - mungon certifikata e vdekjes tė dėnuarit
25. Nexhip Kojku - mungon dokument identifikimit tė pėrfaqėsuarit Demir
26. Ilmi Karasani - nė VKM emir Ilmi ndėrsa nė dokumentet e paraqitur Hilmi
27. Emer Osmani - nuk ka akt trashėgimie nė emėr tė dėnuarit
28. Veli qoku - mungon certifikata e vdekjes gruas sė trashėgimtarit
29. Qazim Zebi - akti i trashėgimisė fotokopje
30. Rakip Hamja - mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes tė dėnuarit
31. Abdulla Bekteshi - mungon certifikata e vdekjes Vebijes dhe certifikata e vdekjes dhe e trungut familjar tė Latifit
32. Selim Kaloshi - tėrėsisht e pa rregullt

SARANDE
2. Fejzo Taka- pa dokument identifikimi
3. Ragip Hajdari - mungon dokumenti i identifikimit
4. Vasil Papa - akti fotokopje
5. Foto Koraci - akti fotokopje,dhe prokura
6. Petro Goro tėrėsisht e pavlefshme
7. Kico Kolaj nuk e ka informacion te rregullt
8. Eqerem Veci - mungon akti i trashėgimisė, fotokopje e prokurės
9. Nasho Koraci - tėrėsisht e parregullt
10. Jorgo Rubje - tėrėsisht e pa rregullt
11. Andrea Caka - pa dokument identifikimi
12. Llambi Cato akt-trashėgimie e testament fotokopje

SARANDA DT.09.12.2009
1. Sali Kukaj - akt-trashėgimie fotokopje
2. Spiro Gjikopulli dokumenti i identifikimi, mungon informacioni i plote
3. Vasil Kremidha - mungon,dokumenti i identifikim
4. Shefqet Demi - akt-trashėgimie fotokopje
5. Ziso Kosta - dokumentacioni fotokopje
6. Mico Qesari - akti-trashėgimie fotokopje
7. Dhimo Boci - nuk ka emėr banke
8. vasil kristo - mungon gjithė dokumentacioni
9. Koco Papagjiko - nuk ka emėr banka
10. Zharko Fereza - gabim banka jo NGB
11. Kristofor zeno - mungon dokumenti i identifikimit
12. Vangjel gerbura - nuk ka dokumentacion shoqėrues
13. Sokrat Nini - mungon certifikata e trungut familjar tė Sokratit
14. Panajot Apostoli - mungon akti i trashėgimi
15. Koco Dhimitri - mungon certifikata e vdekjes Sotirit
16. Vasil Kokalari - mungon certifikata e vdekjes bashkėshortes
dėnuarit
17. Vasil Papa - certifikata e Dhimitrulles fotokopje
18. Ziso Karvella - mungojnė certifikatat e vdekjes
19. Jani Xhani - akti i trashėgimisė nuk pėrputhet me certifikatėn e trungut familjar
20. Thoma Mitro mungojnė certifikata e vdekjes bashkėshortes
dėnuarit, nuk korrespondon akti i trashėgimisė me certifikatėn e trungut
22. Sotir Kenuti - tėrėsisht e pa rregullt
23. Halil Hamza - dokumentacioni tėrėsisht fotokopje

KAVAJA
1. Muhamet Haremi - Mungon dokumenti I identifikimit
2. Halit habili - Akti i trashėgimi fotokopje
3. Isuf Bejtaga - Pa dokument identifikim
4. Bardhi Cara. " "
6. DHimosen Koljakaj - tėrėsisht e pa rregullt
7. Sami Kasa - akti dhe prokura fotokopje
8. Vangjel Benini - akti fotokopje
9. Osman Faslliu - akti fotokopje
10. Shahin Corumi - akt-trashėgimie fotokopje
11. Habil Gjoni - mungon akti i trashėgimisė, mungojnė numrat e llogarive

GJIROKASTRE
1. Ollga Mushka - tėrėsisht e pa rregullt
2. Sofokli Peri - mungojnė certifikatat
3. XHelil Krroji - mungojnė certifikatat
4. Koco Bej - akti fotokopje
5. Jorgo Kristo - nuk informacion, dhe mungojnė dokumentet
6. Axhem Bineri - akti fotokopje, dhe nuk ka informacion tė qarte
7. Panajot Shupuli - mungojnė numrat e bankės
8. Vasil Jano - mungojnė certifikatat
9. Jani Shkopi - akti fotokopje
10. Nikolla Ajvoni - mungojnė certifikatat
11. Kristo Cilako - akti fotokopje
12. Spiro Bakiri - akti fotokopje
13. Vangjel Papa - mungojnė certifikatat, akti fotokopje etj
14. Telha Kalo - akti fotokopje
15. Myslim Brahimi - akti fotokopje
16. Vasillac Mako - pa dokument identifikim, dhe banka nuk ėshtė nė kontrate
17. Kosta Mako - nuk ka informacion te qarte
18. Llambro Vangjeli - akti fotokopje
19. Thanas Papa - mungojnė certifikatat
20. Novruz Bello - mungojnė certifikatat, dhe akti i trashėgimisė
21. Kristo Boboli - mungojnė akti i trashėgimisė
22. Kosta Vangjeli - pa asnjė informacion
23. Rezik Pula - mungojnė certifikatat
24. Vasil Pali ska informacion tė sakėt
25. Veliko Brahimi - mungojnė certifikata

GJIROKASTER 09.12.2009
1. Hetem Basho - mungojnė certifikatat
2. Jorgji Todi - mungojnė certifikatat
3. Niko Lici - tėrėsisht e pa rregullt, tė gjitha janė fotokopje
4. Fitim Ruci - mungojnė certifikatat
5. Thanas Cami - mungon numri i llogaris nė emėr tė Thanėsit, testamenti hyn nė fuqi pas vdekjes
6. Mihal Magllara - mungojnė certifikatat
7. Axhem Binari - mungon certifikata e vdekjes
8. Novruz Dajlani - certifikata fotokopje
9. Eqerem Hoxha - mungon certifikata e vdekjes dhe e trungut familjar
10. Mihal Telo - mungon certifikata e vdekjes dhe e trungut familjar
11. Veip Hoxha - banka jo e saktė

LIBRAZHD
1. Hysen Alliu - mungojnė dokument e identifikimit te trashėgimtareve

LAĒI 09.12.2009
1. Pal Miri - gabim banka jo Procrediti
2. Luan Maluka - banka jo Procrediti
3. Shkurt Jaka - nuk ėshtė nė VKM
4. Pashko Shabi - mungon dokumenti i identifikimi
5. prend Ndokaj - nė V.K.M mbiemri ėshtė Ndokaj ndėrsa nė
dokumentacionin shoqėrues ėshtė Nokaj
6. Muharrem Kasmi - mungon akti i trashėgimisė Muharremit
7. Pashko Shabi - certifikata e trungut nuk pėrputhet me aktin e
trashėgimisė

PERMETI 09.12.2009
1. Zeman Abazi - mungojnė certifikatat.
2. Ramo Shehu - mungojnė certifikatat
3. Mihal Pecallari - mungojnė certifikatat
4. Pandeli Stefani - mungojnė certifikatat
5. Dhimiter Kita - mungon i gjithė dokumentacioni
6. Dhimiter Kita - tėrėsisht e parregullt
7. Avni Haxhiaj - mungon akti i trashėgimisė Merzait

Burimi: Observer Ekonomi

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!