Total: (561,858)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur
Madona pėr herė tė katėrt ėshtė fytyrė mbrojtėse e shtėpisė “Versaēe”

Madona pėr herė tė katėrt ėshtė fytyrė mbrojtėse e shtėpisė "Versaēe"

Vetėm pak ditė pasi qė botėn e pėrshkuan fotografitė e saj lakuriq pėr botimin artistik tė revistės "Interview", Madona sėrish ėshtė nė fokus tė opinionit tė modės. Ky ėshtė bashkėpunimi i katėrt mes Madonna-s dhe markės sė njohur italiane. »»


Kafja pėr zeshkanet

Kafja pėr zeshkanet

24.01.2011 16:07 - Kategoria: Moda

Kafja pėr zeshkanet

Paketimin mė tė mirė pėr flokėt e ngjyrosur mund ta bėni vetė. Ju kėshillojmė se si tė kujdeseni pėr flokėt e ngjyrosur nė mėnyrėn mė tė drejtė.

Nėse ndonjėherė pėrdorni ngjyrė me afat tė mesėm, do tė freskoni ngjyrėn e flokėve. Gjithashtu, shfrytėzoni shampon hidrant, regjeneratorė dhe paketime pėr flokė.

Bėjeni paketimin nga kafja nė mėnyrė qė flokėt tuaj tė bėhen tė shkėlqyera.
Zieni 2 dl kafe, ftohini dhe pėrzieni me njė vezė.
Pėrbėrjen fėrkojeni nė flokėt e thatė dhe mbėshtillini me foli.
Lėrini tė veprojė 20 minuta dhe pastaj lajini.
 

Burimi: Telegrafi Estetike

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!

Komentime

trina
trina
25.01.2011 19:54

me pelqeu shum ideja por a mundeni te jepni ne ide por per flok bjond te ngjyrosur,se si ti mirmbajm. ju faliminderit.
Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!