Total: (584,388)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur
Xhinset pėr formėn tuaj tė trupit

Xhinset pėr formėn tuaj tė trupit

Edhe pse ekzistojnė shumė lloje xhinsesh duhet tė dini se ēfarė ju shkon dhe pėrshtatet vėrtet. Trup nė formė dardhe Nėse edhe ju si Kim Kardashian, keni pjesėn e poshtme tė trupit mė tė gjerė se atė tė sipėrme, kėrkoni pėr xhinse me bel tė lartė dhe tė ngushta pasi ato zgjasin kėmbėn. »»


Triko nė tė gjitha rastet

Triko nė tė gjitha rastet

31.05.2011 08:04 - Kategoria: Moda

Triko nė tė gjitha rastet

Nė koleksionet pėr pranverė, xhaketa e thurur mund tė shihet nė kombinacione tė ndryshme tė veshjeve. Ėshtė njė rrobė e rekomanduar gjatė kėsaj periudhe tė vitit, kur koha ėshtė e ndryshueshme.

Xhaketa e thurur ėshtė shumė e thjeshtė dhe e pėrshtatshme pėr t'u kombinuar, andaj pėr kėtė arsye ėshtė shumė e preferuar nga femrat.

Modelet aktuale janė me qepje tė ndryshme - tė gjatė, tė shkurtėr, tė ngushtė dhe tė gjerė, ndėrsa ju vetėm duhet ta zgjidhni trikon sipas masės dhe shijes suaj.

Mė sė shumti barten ato njėngjyrėshe, me tone klasike dhe tė ēelėta pranverore, ndėrsa janė "in" edhe modelet me gravurė, tė zbukuruara me lule ose me motive tė tjera natyrore.

Nėse dėshironi tė theksoni mė shumė ngjyrėn e trikos suaj, kombinojeni atė me rroba me ngjyra tė tjera.


Burimi: Telegrafi Mode

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!