Total: (508,898)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur
Fustanet, kėtė vit “mini” ia lė vendin “maxit”

Fustanet, kėtė vit "mini" ia lė vendin "maxit"

Mė nė fund kėtė sezon janė shumė nė trend fustanet e gjatė, ose ndryshe tė quajtur "maxi". Fustanet e gjatė janė shumė praktikė dhe kombinohen nė mėnyrė perfekte me sandale tė sheshta. Ky stil veshjeje ju bėn tė ndiheni mė tė rehatshme dhe mė tė lirshme nė tė pėrditshmen tuaj. »»


Ngjyrat e vjeshtės

Ngjyrat e vjeshtės

21.11.2011 16:04 - Kategoria: Moda

Ngjyrat e vjeshtės

E kuqja e ēelėt, e portokallta, e kaltra, e gjelbra dhe e verdha, kanė freskuar koleksionet e shumė dizajnerėve, tė cilat diktojnė trendet e modės, nė revytė e tyre pėr sezonin e vjeshtės.

Palltot, mantelet, fundet, pantallonat, por edhe kėpucėt, kapelat, ēantat e dorės dhe detajet tjera nė miniaturė – tė gjitha janė prej kėtyre ngjyrave.

Si dėshmi janė modelet e MaxMara, Fendi, Hermes, Lanvin, Dolce & Gabbana.

Burimi: Telegrafi Mode

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!