Total: (568,902)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur
Rikthehet  vjedhja e makinave nƫ Lezhƫ, 17 gjatƫ janarit, asnjƫ i ndaluar

Rikthehet vjedhja e makinave nė Lezhė, 17 gjatė janarit, asnjė i ndaluar

Ndonėse policia patrullonte gjatė gjithė natės dy automjetet tė tjera u vodhėn njė natė mė parė nė lagjen "Besėlidhja" tė qytetit tė Lezhės, duke e ēuar nė 17 numrin e automjeteve tė vjedhura brenda 1 muaji nė kėtė qytet. »»


Ndotja nga hidrokarburet, tonelata mbetje nė kanalin e Roskovecit

Ndotja nga hidrokarburet, tonelata mbetje nė kanalin e Roskovecit

15.10.2009 16:04 - Kategoria: Shqiperia

Ura e Hoxhares nė Topojė tė Fierit ėshtė kthyer nė vend pėr grumbullimin e mbetjeve hidrokarbure qė vijnė nga zonat naftėmbajtėse tė Ballshit e Patosit. Tė dhėnat e fundit bėjnė fjalė pėr mė shumė se 1 ton mbetje hidrokarbure tė derdhura nė kanalin e Roskovecit. Autoritetet lokale thonė se e kanė tė pamundur tė kryejnė pastrimin e kanalit dhe tė parandalojnė ndotjen e zonės.

Burimi: TV Klan Aktualitet

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!