Total: (598,509)

Lajme

... arkiva informative
Skip NavigationArtikulli i Perzgjedhur
image

Rudina Magjistari mes dy dashurive

Njėra nga figurat mė tė dashura tė ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka dy dashuri. Prezantuesja e "Takimit tė Pasdites" nė Tv Klan ka postuar njė foto mė tė dashurin, Xhavit Bajrami dhe ne sfond flamuri i madh kuq e zi, duke shkruar: Edhe njė foto me flamur duhej. »»


Moti i ftohte gjate javes, te enjten 19 Shkurt 2009 deri -6 grade

Moti i ftohte gjate javes, te enjten 19 Shkurt 2009 deri -6 grade

16.02.2009 18:00 - Kategoria: Shqiperia

Nėse temperaturat pėr 2 ditėt e ardhshme do tė jenė tė pandryshueshme, gjatė sė enjtes ato do tė pėsojnė sėrish rėnie, duke shkuar deri nė minus 6 grandė celsius. Nata e sė martės, e duke vijuar gjatė sė mėrkurės dhe sė enjtes moti do shoqėrohet me reshje shiu 

TIRANE- Moti i ftohte dhe me shi do tė mbizotėrojė pėr gjatė gjithė javės, ndėrkohė qė tė enjten pritet qė temperaturat tė bien deri nė -6 gradė. Edhe gjatė ditės sė sotme temperaturat nė vendin tonė do tė pėsojnė rėnie, duke arritur deri nė -3 gradė celsius, ndėrsa temperatura maksimale do tė jetė deri nė 7 gradė celsius. Sipas tė dhėnave tė ofruara nga ”Accuėeather”, moti do tė jetė i kthjellėt, ndėrsa gjatė natės pavarėsisht temperaturave tė ulėta, qielli i Shqipėrisė do tė ”pushtohet” nga retė.

Gjatė ditės sė nesėrme, vendi ynė do tė ketė vranėsira tė qėndrueshme, ku temperatura minimale do tė jetė deri nė 3 gradė celsius, ndėrsa maksimale nuk do t”i kalojė 7 gradė celsius. Nata e sė martės, e duke vijuar gjatė ditės sė mėrkurė dhe tė enjte moti do tė shoqėrohet me reshje shiu.

Nėse temperaturat pėr dy ditė do tė jenė tė pandryshueshme, gjatė sė enjtes ato do tė pėsojnė sėrish rėnie, duke shkuar deri nė minus 6 grandė celsius. Era do tė fryjė e lehtė dhe mesatare, ku nuk do tė kalojė pėrgjatė kėtyre ditėve tė 12 metrave pėr sekondė.
Burimi: Balkanweb Shqiperia

Artikullin origjinal mund ta lexoni ketu

lajme.parajsa.com


Komentoni artikullin

Emri:
E-Mail:
Komenti:
Kodi:

* Mesazhi juaj do aprovohet shume shpejt nga stafi yne!

Komentime

agnesa
agnesa
26.06.2009 12:04

une deshiroj te pys per motin ne vlore


edona
edona
30.06.2009 10:37

Une jam e interesuar per te pyetur se si eshte moti ne Durres?


floriani
floriani
03.07.2009 09:51

une dua ta di motin se siq esht ne mitrovic


bessi
bessi
03.07.2009 11:10

PO SI JENI A JENI MIR
PO KALLCONE MOTIN E VERTET


rexha
rexha
11.07.2009 19:29

jam i interesun me dit si eshte moti prej 13 dej20 2009


ferdeza
ferdeza
14.07.2009 17:55

valla te ejten ka mu kon ftoft shum


Liza
Liza
22.07.2009 11:22

une deshiroje te di si esht moti gjat gushtin ne Kijev ne rugen megjistare Pej Prishtin .


egzon
egzon
25.07.2009 11:03

moti ne kosov gjat javes se ardhshme


blerta
blerta
26.07.2009 14:42

walla shum mot i keq po mos jeni ka rreni se nuk po mujshum me shku ne Germi hiq edhe mos bani rrena ju lutem edhe i cilit mu edhte qyky mot se me shashtrist


ensar
ensar
31.07.2009 09:00

deshiroj te di per motin ne kosov


meti
meti
09.08.2009 12:57

shum keq


besnik dobra
besnik dobra
12.08.2009 11:34

na myt me rrena ishalla boni ma mir


arta
arta
15.08.2009 11:40

tregona motin bre
se na myti shiuu .
vit te nxet spat


rina
rina
18.08.2009 15:54

dua te di deri ne sa shkojn temperaturat ne kosove gjat veres


na
na
28.08.2009 12:32

si esht moti gjet javes qe vjen


arfhira
arfhira
10.09.2009 16:10

enii moreee bala niher kishe motii i ***iit


HAMIDE
HAMIDE
01.10.2009 23:52

une jom e ineteresuar si esht moti ne gjilan


durim
durim
03.10.2009 07:12

une deshiroj te di per gjakoven per mot se na myti shiu


shaban
shaban
03.10.2009 10:32

te jepet ne mnyr me konkrete te dhenat e motit


RINESA
RINESA
04.10.2009 21:00

un dua ta di motin

per ditene premte


RINESA
RINESA
04.10.2009 21:02

ME PELQEN SHUM


kastriot
kastriot
05.10.2009 19:41

a osht moti i mir e ket vjesht a jo
a


beni
beni
06.10.2009 21:51

krejt me rrena ky mot


goni
goni
07.10.2009 13:37

xc1204


goni
goni
07.10.2009 13:37

xc1204


goni
goni
07.10.2009 13:37

xc1204


goni
goni
07.10.2009 13:37

xc1204


mergim
mergim
07.10.2009 21:37

une desha te pyes si eshte moti ne drnas


niti
niti
07.10.2009 21:40

si eshte moti neser ne prishtin se ka me dal me livru se ka me mjell kallamoq se lopt po dojn mum cof pa hnger hahah hajgare pak a


beni
beni
07.10.2009 22:37

gjysh asht moti ne klin neser


kujtim
kujtim
08.10.2009 09:41

une dua ta di si do te jet ky dimr


beni
beni
08.10.2009 20:32

qysh a moti ne zllakuqan neser


linda
linda
08.10.2009 21:23

ka rreni u myt


mergimi
mergimi
08.10.2009 22:59

une desha te pys si eshte moti ne drenas gjat muajit tetor


mergimi
mergimi
08.10.2009 23:00

si eshte moti me 15.10.09


mergimi
mergimi
08.10.2009 23:00

si eshte moti me 16.10.09


mergimi
mergimi
08.10.2009 23:01

si eshte moti me 17.10.09


mergimi
mergimi
08.10.2009 23:01

si eshte moti me 18.10.09


koka
koka
08.10.2009 23:05

uen a


koka
koka
08.10.2009 23:07

une e pershendes tezakin kumrin e tezakin floriani


tezja gane
tezja gane
08.10.2009 23:10

hej kqyrnum te hanen se jam vesh interesant a gema


beni
beni
09.10.2009 17:07

qysh a moti ne zllakuqan neser


arianit nrecaj
arianit nrecaj
10.10.2009 12:25

pihaaaaa spo ja qelloni qti moti hiq bre


beni
beni
10.10.2009 12:29

valla nit a din qysh asht moti ne kline bre


arianit nrecaj
arianit nrecaj
10.10.2009 12:31

valla more ben qa po di une per mot e di se ka me ra bor e ka me dal dilli


loreta
loreta
11.10.2009 17:14

spo ja qelloni motit nganjeher valla ........


beni
beni
12.10.2009 21:53

valla nit a din qysh asht moti ne kline bre kuku


vjollca
vjollca
13.10.2009 19:43

shum ftoft beee


beni
beni
13.10.2009 20:11

neser bore


toma
toma
13.10.2009 21:18

qysh asht moti brre ne klin


coni bozz
coni bozz
13.10.2009 22:00

qysh asht moti bre ne klin neser bor a


toma bozz
toma bozz
13.10.2009 22:03

ej si jeni a jeni mir
neser bor a kam me dall me skijat
me saj
e me skij


avdyl
avdyl
14.10.2009 09:49

a ka mu ndreq kosova a bon me dit sena myti pa pas rrym na myti


genii
genii
14.10.2009 12:14

une du me dit motin ne prishtinn


dulce maria
dulce maria
14.10.2009 16:56

ola come stase I LOVE YOU NO COMENT


florent jerliu
florent            jerliu
15.10.2009 20:42

un dua qe ta shoh motin neser


robert
robert
16.10.2009 02:24

une kerkoj nje mashkull per me ba sex me mu.kush esht i interesum le te merr qit adres sexy_girl@sh***kohite.com


elita
elita
16.10.2009 11:35

valla kohve te fundit po e kqyri motin se spo di qysh mu vesh a trash a holl se veres e disha qe ooo ncet


ardijan
ardijan
17.10.2009 08:15

sod temperat do te jen deri ne 6 grad


linda
linda
17.10.2009 21:43

dua te ta di motin ne kosov


linda
linda
17.10.2009 21:43

dua te ta di motin ne kosov


fitim
fitim
18.10.2009 22:13

shum i mire pome pelqen


valja
valja
19.10.2009 19:07

keq shum valla ska ku shkon ma keq qa me ba keshtu e ka jeta :@ :@ :@ :@


shpetim
shpetim
19.10.2009 19:09

o mos tjav nin se bahet mir hahahahha (H)


cute_04
cute_04
20.10.2009 17:08

dua te rigjistrohem kety


cute_04
cute_04
20.10.2009 17:08

dua te di se qysh esht moti neser ne kosov


shpresim
shpresim
23.10.2009 17:43

shpresi jam hehe a jeni mir tung se jam
nxan

a ban

tunga


labinota
labinota
25.10.2009 17:21

dua ta di motin ne podgotis se kam me dal me frajerin ok


ARJETA
ARJETA
25.10.2009 17:27

TUNG
sua te di per motin ne gjakov
se e kam ni takim
ju pershendet arjeta
ju puth nga zemra nga thellsia e zemres a ban me ma shkru krejt add e juj ne qoftese ban ok
kaloni mir
arjeta


ARJETA
ARJETA
25.10.2009 17:27

TUNG
sua te di per motin ne gjakov
se e kam ni takim
ju pershendet arjeta
ju puth nga zemra nga thellsia e zemres a ban me ma shkru krejt add e juj ne qoftese ban ok
kaloni mir
arjeta


ARJETA
ARJETA
25.10.2009 17:27

TUNG
sua te di per motin ne gjakov
se e kam ni takim
ju pershendet arjeta
ju puth nga zemra nga thellsia e zemres a ban me ma shkru krejt add e juj ne qoftese ban ok
kaloni mir
arjeta


ARJETA
ARJETA
25.10.2009 17:27

TUNG
sua te di per motin ne gjakov
se e kam ni takim
ju pershendet arjeta
ju puth nga zemra nga thellsia e zemres a ban me ma shkru krejt add e juj ne qoftese ban ok
kaloni mir
arjeta


Nita
Nita
26.10.2009 17:39

ej kush ka deshir me dit add teme
e.bukra@ecmekohen.net
ju puth nita
ej dua te di per morin ne gjakov
beni mir e ka se krejt me rrena ky mot asniher nuk po e tregojn motin e vertet klm te gjith


beni
beni
26.10.2009 17:43

roberta qe ku um ki mu
a e don add
beni_thaqi@ecmekohen.net
ju pershendes te gjithve po ma shum roberten


sara
sara
28.10.2009 18:27

neser sa grat C ESHT OKOK flm


sara
sara
28.10.2009 18:27

neser sa grat C ESHT OKOK flm


sara
sara
28.10.2009 18:27

neser sa grat C ESHT OKOK flm


vesel
vesel
30.10.2009 19:08

qysh asht moti nestra a ka bora a qka


celche
celche
30.10.2009 19:09

po qysh ka me kan moti mas 2000 vjete a :p


shpay
shpay
30.10.2009 19:21

une deshiroj ta di motin te dielen ne ferizaj ne kosov


albert
albert
01.11.2009 19:15

a muni me ma tregu motin prej te hanes deri te premten...


albert
albert
01.11.2009 19:16

a mune me ma tregu matin prej te hanes deri te premte se fotht


butrint
butrint
04.11.2009 21:14

ej qfar moti eshte te shtunen edhe te dielen oki...


goni
goni
04.11.2009 22:41

moti


shaban
shaban
07.11.2009 09:07

moti ne pirizren gjate javes ju lutem ma ma konfirmuar sot ne ora 5.00 ose ne ora 6.00 ju lutem


shaban
shaban
07.11.2009 09:07

moti ne pirizren gjate javes ju lutem ma ma konfirmuar sot ne ora 5.00 ose ne ora 6.00 ju lutem


Haxhi
Haxhi
07.11.2009 09:15

hej une po dua ta di neser moti sa eshten ne pz. ju lutem pa tjeter se po du me i mjellen arat e nuk po di a me shku neser me i mjellen si te eshten ftot nuk du me shku e si te eshten nxeh du me shku me familje hahahaha hajgare pak se nuk kam ara po veq po me intereson se sa eshten moti ne pz se valla u ngrinem: tung tung klm


niki
niki
07.11.2009 15:35

ehj uen du em dit qysh osht moti gjat javes en gjakov


ermisi
ermisi
08.11.2009 07:32

mos u mashtroni kurr me pyt per motin se veq po na rrejn se as ata se din te sakt se kur asht moti i mir e kur asht i keq


mongoli
mongoli
14.11.2009 20:10

uuuuuuuuuu moti katastrof a huhhuhuhuhuhuh jo more super o moti veq edhe ni bor po na nevoitet me ju hyp skijave


valmira
valmira
15.11.2009 14:38

un deshiroj te di per motin ne komune e podujeves


dina
dina
15.11.2009 18:47

une dua ta di motin ne prizeren preje datese 16.11.2009


lindi
lindi
18.11.2009 18:56

ju lutem qe ta tregoni sa me sakt motin ne kosov dhe ne gjitha rajonet e kosoves


lindi
lindi
18.11.2009 19:02

a ka mundesi mi qit motin ne gjakov dhe ne qytetet e kosoves.
lindi gjakov


nika
nika
20.11.2009 06:46

ec more hajnate


Bukuroshja
Bukuroshja
20.11.2009 13:36

un deshirojj te pyesss se siesht motii ne Zvicerrr


vehid
vehid
26.11.2009 01:18

shum mir keni ba qe po e qitni motin shum fl nga ju kometi im ke kaq ju pergzoj


kenan
kenan
27.11.2009 19:27

qysh do te merr dimri gjat vitit


samedini
samedini
29.11.2009 11:59

si esht moti prej te henes se veq po na rrejn ko me ra bor ......tung tung dini.18@live.com


zana
zana
30.11.2009 16:46

une deshiroj te pyes per motin ne kosove?


valon
valon
02.12.2009 14:45

***in ma hankshit


tina
tina
02.12.2009 17:01

qysh osht moti en kosov bre sen spo dini edhe juu...!


tinnah
tinnah
02.12.2009 17:03

kukuku poot truullt jaa keeit rrejn kush sun ja qellon qyshh osht moti keit rrena po lene allahile


shendrit
shendrit
03.12.2009 20:28

jam i iteresuar moti gjat jave se ardhshme i ka em qen


besnik
besnik
07.12.2009 19:59

po ku je o Kosov


besnik
besnik
07.12.2009 19:59

po ku je o Kosov


besnik
besnik
07.12.2009 20:03

po ku je o kosov ta ha zemren nga Besnik Zhushi
Tung o kosov e mjera kosov
Pato osht Patoku jem ma i miri


besnik
besnik
07.12.2009 20:04

po ku je o kosov ta ha zemren nga Besnik Zhushi
Tung o kosov e mjera kosov
Pato osht Patoku jem ma i miri


ardit
ardit
09.12.2009 22:06

un deshiroj qe te tregojn motin ne kosov]\


bora
bora
10.12.2009 18:24

tregoni kur ka me ra bor po veq tbi en gjakov a o bo


limi
limi
12.12.2009 07:08

une dua ta di si eshte moti neser


halil guri
halil guri
12.12.2009 12:14

a do tket te reshura bore gjat javes se ardhshme


doruntina
doruntina
13.12.2009 20:26

un deshiroj te pyes per motin ne prishtine


flamuri
flamuri
18.12.2009 20:11

valla bre shum mir na ka marr ket jav po edhe jo bash mir se shum nxet


emine
emine
19.12.2009 16:08

jam interesume per motin ne kosove ktyre diteve


emine
emine
19.12.2009 16:09

moti ne prishtin gjat ketyre ditve


gentiana ismajli
gentiana ismajli
20.12.2009 14:16

shum po me vjen keq
se kom dasht me inqizu nje keng ne bor POR PER FAT TE KEQ PO BIKA SHI


fatjon
fatjon
21.12.2009 18:49

une jam i interesuar per ta ditur moti ne pemisht


fatjon
fatjon
21.12.2009 18:53

une dua ta di motin se si edhe me 24,12,2009


bujar
bujar
22.12.2009 20:28

e mir


alban
alban
23.12.2009 14:37

un jam albani pata deshir me ditt sa esht mori une te ejten te premten un prishtin diten e mir


florian
florian
24.12.2009 17:17

me pelqen kjo qe eshte te ju sepse po parashikoni motin edhe renjet ose rritjet e saj


arton
arton
29.12.2009 09:37

pisa ishit ju hehheheh nanen e pisav hahahha ja qifasha at nan


valmir
valmir
31.12.2009 19:37

deshta me4 dit qysh ka me kan moti ne pej neser e masneser


egzon
egzon
01.01.2010 14:04

NESER KA MU KON FTOHET ME BOR


egzon
egzon
01.01.2010 14:04

NESER KA MU KON FTOHET ME BOR


batjar
batjar
01.01.2010 21:48

une deshiroj te ket shum vdor qaki ne vetlla edhe me dal me shit me skuja edhe po ju thom skiat kom me ju bo raket i kputa to i rre kan me kcye si dreqi igurros zez


Milazim plloqi
Milazim plloqi
01.01.2010 21:54

Un deshiroj te ket shum bor deri te kordhokllat se do te dal me shit me skuja po qedhe i boj selom haverit tem gji pi dhem lukthi tung Milazim plloqi


shkenda jep shllajf me kolic
shkenda jep shllajf me kolic
01.01.2010 21:59

un dua te di a ka me ra deni sen veq deshta me dit a ka me ra bor edhe sit doni me marr add teme shkend plloqi @gotmail.com


jenuz
jenuz
01.01.2010 22:21

une deshiroj te bjere bor shum se e kom marak me shit me skija edhe kom me kaporcye ngormuc krejt a morrot vesh


ibush
ibush
01.01.2010 22:34

***i ne kosov mund te arrin deri ne 6 grad cecius te shtunen pritet te mbaj mot kryesisht i vranet temperaturat do te sidhen rreth -1 6 grad cecius


ibush
ibush
01.01.2010 22:34

***i ne kosov mund te arrin deri ne 6 grad cecius te shtunen pritet te mbaj mot kryesisht i vranet temperaturat do te sidhen rreth -1 6 grad cecius


shaban (cuci)
shaban (cuci)
02.01.2010 13:05

une deshiror te bjere bor shum me dal me shit me sija se i kom marak shum


orhan
orhan
02.01.2010 14:05

une kom marak me ra shum vdor se ko me shit me skija edhe po ju thom sikajve raket kini mu bo ne gormuc at djalin e gjelltores gji e ka zadrugen ne shehor kushlina kemi me kaporcye edhe ka me marr gjebapa ne kushlin edhe qenin ka me marr gji e ka si llaskus ose perndryshe dhelpon


E.13 . N .13 M.14
E.13 .  N .13  M.14
02.01.2010 14:16

Ne jemi 3 shok qe njoni tjetrin e ngucim shum ne kemi deshir te bjere shum bor dhe te vina gara me skija edhe un (M) kom me kaporcye shum keq (E)edhe (N)kom me kaporcye ithshom mundon me mkaporcye (E) se i ka skijat me te gjata 1.95 kurse (M) 1.75 kurse (E)i ka 1.30 kurse ky nuk munden me mkaporcye ne gormuc edhe kaq a morre vesh


u1k
u1k
03.01.2010 13:53

deshiroj te di se si do te jet moti ne ket jav qe po vjen


neggos
neggos
07.01.2010 18:45

kqyree pasha familjen motii po mer mir si pik t'veres ju thuni qa doni,veq me 1 bicikell qe kom une ska me to,veq vollon qe skaa


fatjoni
fatjoni
07.01.2010 22:15

dua te di motin ne peje


valerina
valerina
09.01.2010 16:51

deshiroj te di si eshte parashikimi i motit per ket muaj ne komunen e istogut


qendresa
qendresa
09.01.2010 19:48

ku jeni bre ajeni mir


luli
luli
10.01.2010 21:11

tung nga luli ju pershendes edhe me vjen keq kjo qe po i ndodh shqipris ishalla sa ma shpejt jeket kjo sfid e qe e ka kapluar kerjt kosoven dhe shqiprin


behar
behar
11.01.2010 09:23

mire


EDI
EDI
12.01.2010 21:56

un veq deshta me dit a ka me ra vdor


EDI
EDI
12.01.2010 21:56

un veq deshta me dit a ka me ra vdor


Edi
Edi
13.01.2010 21:02

un kom marak me ra bor me shit me skija veq deshta me dit a ka me ra bor


qendra
qendra
14.01.2010 17:10

walla te premten ka me ra bor edhe te dilen dill ka me kan kta dine \


Kreshnik_009
Kreshnik_009
16.01.2010 11:11

une deshiroj te pyes per motin ne gjakov


edona
edona
16.01.2010 16:07

un deshta te pys per motin te shtunen me23 se kam me fluturu per kosov


ekrem
ekrem
19.01.2010 20:08

deshta di moti ne ket jav ne therand


d
d
26.01.2010 23:24

dua te pyes per motin ne gjakov


arjeta
arjeta
27.01.2010 18:32

un kam deshir te di motin per muajin shkurt


adhurim
adhurim
30.01.2010 07:50

hey une kam deshir ta dia a do te rriten temperaturat gjat kesaj jave


kaderi
kaderi
03.02.2010 18:45

qirte motin mir


era
era
03.02.2010 22:37

une deshiroj te di per motin ne prizren


era
era
03.02.2010 22:38

tung


coli
coli
06.02.2010 07:40

si esht moti sot moj aban ta di ajo


shkurta
shkurta
07.02.2010 15:57

shummm palidhjee sen spo kallxoni marre.:$


yllka
yllka
08.02.2010 14:48

jeten e kisha dhan veq mos me dek hahahaha


moza
moza
08.02.2010 14:56

e na ka marr ne qaf moti i keq se nuk muj me mjell pasulin jam jet kqe e nuk po di qka me hanger
hehehehheeheh
me te mira


MERGIM
MERGIM
08.02.2010 15:16

ku ku qka na ka gjet ne kosov
ne vitin 2012 than se ku mu dridh toka po nuk ka gajle se deken e kemi po ski qka me ban tungi
GIMI


yllza
yllza
14.02.2010 14:59

kom komente mos me ra bor


yllza
yllza
14.02.2010 15:03

a ka me ra bor ma??
po ose jo


vetoni
vetoni
14.02.2010 22:42

deshiroj te di motin ne ferizaj per neser


vetoni
vetoni
14.02.2010 22:47

si ka me qen moti ne ferizaj ne pervjetorin e pavarsis


Florimi
Florimi
22.02.2010 11:17

Si esht moti gjat jeves ne kosov pej


albert
albert
22.02.2010 14:58

une quhem albert behrami jam futbullist i mir


ema
ema
25.02.2010 21:42

dua ta di motin e sakt .....


driton
driton
01.03.2010 09:04

un du te di si esht moti ne drenas


xhemajl
xhemajl
01.03.2010 15:14

adomt te binte bor apet apo ajo


arbresha
arbresha
01.03.2010 15:22

TE DUA KOSOV SEPSE JE VENDI IM SAPER MOT SME INTERE SON FARE TUNG KOSOV ME RESPEKT NGA ARBRESHA TUNG KLM KOSOV


.behar
.behar
03.03.2010 19:37

un du ta di si esht moti ne vushtrri


iliri
iliri
03.03.2010 23:16

tung a bon me dit motin per der te hanen qysh usht koha klon mir qao


lelel
lelel
04.03.2010 17:27

dua ta di is esht moti te premten ne shtime


qamo
qamo
06.03.2010 14:33

dua ta di motin per ket muj mars a ka me qen nxhet a ftof


c.blero
c.blero
07.03.2010 17:34

unė dua ta di motin nė gjakov


c.blero
c.blero
07.03.2010 17:34

unė dua ta di motin nė gjakov


gona
gona
10.03.2010 16:44

Walla se di qak jeni ka thoni po veq Allahu munet me dit kto sene bile mos u lodhni kot me lodh trurin me pun qka nuk jan t'juvet e ju qka paskit shkru palidhje allahu ju udhzoft e kini frik allahut oke Selam Alejkumm verahmetullhi ve berketuhu


sahit
sahit
10.03.2010 20:32

si do te jet moti n Prishtin


blend
blend
11.03.2010 13:13

deshiroj ta di se si do te jet moti gjate javes se ardhmshme


haki
haki
15.03.2010 20:24

shume informata te mire veq vazdoni kshtu


erlinda
erlinda
21.03.2010 09:21

per motin ne pej


mergim
mergim
21.03.2010 09:24

une deshir te dij per motin ne SKENDRAJ


reana
reana
22.03.2010 09:28

dua ta shoh motin ne kosov


riza gjeli
riza gjeli
22.03.2010 20:32

valla sen vesh nuk po marr qa keni ba as motin nuk mujta me kqyr per neser


riza gjeli
riza gjeli
22.03.2010 20:33

valla sen vesh nuk po marr qa keni ba as motin nuk mujta me kqyr per neser


nermin
nermin
23.03.2010 12:29

QAT GAJLE EKENA NA WEQ MJAW TREGU MOTIN JUWEE AIII
PYRDHNU ALLAHILE HAHAHHA


flamur
flamur
23.03.2010 18:52

une deshiroj te pyes se qfare moti do te jete neser ne prishtine


flamur
flamur
23.03.2010 18:54

ME TREGONI ME SHPEJT


majlinda berisha
majlinda berisha
25.03.2010 21:04

un dua ta di per motin per ket jav si dote jet ne prishtin


fatlumi
fatlumi
27.03.2010 09:32

ddoooo kulla e kishin rre njonin edhe sot e shtun moti ka mu kan i mir do kan mu rre te ma halla je m kkky eshte komenti jem


besa
besa
28.03.2010 18:33

oo pse bre moti i keq aiiiiiiiii


donati
donati
29.03.2010 14:23

kallxoni ber qysh osht moti qito dit qa kini si spe qitni edhe du mem kallxu qysh moti ne skenderaj qit jav


kemal mustafa ataturku
kemal mustafa ataturku
29.03.2010 14:28

hey qat gajle na e kem me ju tregu se qysh osht moti kto dit a jeni ju normal popull flliqt pirdhnu bre allahilee edhe qysh ka ba bali man aa kkaa ffooll jo veq ka shkru bali man ii iddd


fatmir sejddiu
fatmir sejddiu
29.03.2010 16:28

hey what are you doing that are not really tell the weather is already so you're lying


hajni ma i madh i kosoves
hajni ma i madh i kosoves
29.03.2010 16:29

hé ce que tu fais qui ne sont pas vraiment dire le temps est déją si vous mentez


BALI MAN
BALI MAN
29.03.2010 16:30

aaaaiiiiiiiiiii a ka fol


caki
caki
31.03.2010 13:25

qysh eshte bre moti te shtunen pse ne off city skenderaj se e kena ni darsum edhe ka me lu kapioni ne fuqqi DRENICA me trepqen edhe kina mi mujt kinna me jav nal shurren edhe ishalla moti eshte i mire edhe ihslla nuk ju hin nebir


diana
diana
06.04.2010 13:02

pse po rreni her thoni esht shi e del djell e kur thoni esht djell del shi e bor


genta-14@postribe.com
genta-14@postribe.com
07.04.2010 18:08

merrne qit add tan qka pe shihni e folim tani bash knaqum aaaaa
genta-14@postribe.com


annisa
annisa
13.04.2010 21:05

hej bre tregona sakt motin


benjamini
benjamini
14.04.2010 07:21

dua ta dij si eshte moti te premten ??


Benjamin
Benjamin
14.04.2010 07:45

oh bre ma te mir jeni ju lumt:P:P:P


muzika ime
muzika ime
15.04.2010 15:35

mu mas shum ti um pelqen MEDA se e ka zanin e mir edhe pe grupit um pelqen tingulli i s*** se jan krejt te s*** krejt budall jan e sa per MEDEN kisha than me ardhe te dielen ne restorantin ATLANTIC ne SKENDERAJ se e kem ni darsum e po dojna mi marr ni nuse pe shqipnie e nana po ka qef mi marr MEDEN se kengetar me na ba muzik live se na knaqi pasha familjen na thej nrrajt a po nin o MED hajde dillen ne SKENDERAJ ne restornatin ATLANTIC pe 8-ve hajde met 18.04.2010 e diele ti dhana 4.000$ hajde mos harro o MEDOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO


arjeta
arjeta
15.04.2010 18:27

hej deshiroj qe te di si eshte koha ne te hanen me tregoni ju lutem


hajrunisa sylka
hajrunisa sylka
18.04.2010 19:32

PO MOTI NE RAHOVEC A


vanessa
vanessa
19.04.2010 15:45

dua ta di motin ne pej???


vanessa
vanessa
19.04.2010 15:45

dua ta di motin ne pej???


linda
linda
19.04.2010 19:22

o ishalla bahet moti i mir se na myti shiu


linda
linda
19.04.2010 19:23

une jam e interesuar per motin ne prishtin dhe prizren


blearta
blearta
20.04.2010 10:02

deshiroj ta di moti ne prishtin per te shkuar babi ne pun


gagaga
gagaga
20.04.2010 19:12

Gjithashtu edhe une dua tj'u pyes per motin ne Durrės?


mira
mira
20.04.2010 19:27

valla jeni ma te miret hehe


greta
greta
21.04.2010 18:08

dua ta di se si do te jet moti keto dit?


blerina
blerina
25.04.2010 09:31

ishalla na ndriqet moti :p


desa
desa
25.04.2010 09:34

ISHALLA NDREQEN MOTI NGA DATA 15 16 SE MBREMJE E KEMI UUPPPSSSSS KALONI MIR AAAAA MPUQ GJITHVE


xhulian
xhulian
26.04.2010 08:33

une jam ne klase tret jam nxenes i shkelqyeshem i kam krejt familjen gjysherit dhe gjyshet.


avdi
avdi
28.04.2010 23:39

po po na hargjiten drut bre ne shport shum bleni do e prumni ti shti ne shporet i kom ble do po mos mi hargjit ato se gjyna


diellza
diellza
29.04.2010 20:10

jeni ma te miret veq vazhdoni po nuk po ma qet motin per 1 maj se edhte shum interesant


feliksii
feliksii
04.05.2010 17:40

pse motii kaq ftoft te ejten


geniss
geniss
05.05.2010 20:08

pse spo bohet nxettt aaaaaaaaaaaaaaa


genis
genis
05.05.2010 20:11

ishalla bohe nxet
ishalla


gentian
gentian
05.05.2010 21:37

un desgiroj te pyes per fshatin ratkoc ne komun te rahovecit


lorik
lorik
11.05.2010 09:21

une jam i interesuar per te pyeter se si eshte moti ne Gjilan


nita
nita
15.05.2010 10:27

shum i mir


linda
linda
15.05.2010 15:07

une kisha dashur te di se deri kur do te jetė koha me rreshje shiu ne Prishtin


luanesha
luanesha
16.05.2010 12:47

une dua te di motin ne Deēan


valtrim bytyqi
valtrim bytyqi
16.05.2010 13:26

dua ta di mmotin per therand


shkurta
shkurta
17.05.2010 12:55

ishalla moti bahet moti i mir bre se qa jam nervozzzzzz shum kam deshir moti te bahet i mir ne pej klm


agronkrreki
agronkrreki
18.05.2010 09:41

dua te di per moti neser


lenna
lenna
18.05.2010 16:13

o trego motin per t premtenn


albesian
albesian
18.05.2010 20:15

deshiroj te di per motin ne muajin maj ne kosovė


elvira
elvira
19.05.2010 11:21

une dua ta di se eshte moti me 28 maj


nora
nora
23.05.2010 19:22

ishalla bohet ma mir se veq po na rrejn


bardh
bardh
24.05.2010 21:32

un deshiroj te di motin ne prishtin
24.05.2010 21:35

motin en prishtin


donjeta
donjeta
28.05.2010 11:45

ooooo sa te mir kokit veq per para qau nka donjeta merren adresn time dhe folim uhehehe


valir
valir
28.05.2010 16:14

MoTi NeSeR EdHe Per 1 Jav


tina
tina
29.05.2010 16:19

lum kosova sa metorologu ju ka ba...........?


fita
fita
31.05.2010 10:40

kur ka mu ndreq moti se na mbytet tu na rejt


tinaa
tinaa
02.06.2010 18:43

Kisha pas qejf me dit qfar moti eshte ne shqiperi ne fillim te muajit shtator, se kem me shku atje me shkolle.


shqipdon
shqipdon
05.06.2010 20:57

u edneshiroj te pys per motin ne prishtin edhe hej fleni fleni


migena
migena
06.06.2010 08:53

Unė deshiroj te di per motin gjat gjith javes se ardhshme per qdo dit ne Kosovė


hamide
hamide
12.06.2010 10:24

mua nuk me pelqen fare muzika tung ju dua shum


moti
moti
15.06.2010 21:16

ma mire bre mu kon nxeht ehehhehee


albion
albion
16.06.2010 06:40

une dua te pyes se si eshte moti ne kosove te shtunen


leotrim islami
leotrim islami
18.06.2010 09:25

un ka deshir me dit si esht moti ne prishtin gjat javes


sara hoxha
sara hoxha
19.06.2010 10:02

pse nuk eshte moti neser dt.20.6 2010diell


donika
donika
19.06.2010 14:20

kish apse qefe me dit kur niher do te rrin moti i mir e jo me shi uhahuah se na plasi maaaaaa
ok


fimi
fimi
19.06.2010 16:47

une jam i interesuar te di motin ne prishtin gjat kesaj jave?


erza
erza
20.06.2010 16:22

ju lutem jam e interesuar ta di se si do te jet moti gjate kesaj jave dhe a mund te shkoj ne pushime pse nuk tregohet ketu hajt juve


latif
latif
21.06.2010 21:24

a kame ra shi ma ket ver a jo


ermali
ermali
23.06.2010 19:08

une deshiroj te pyes per motin ne kosove te shtunen


arjanisa
arjanisa
24.06.2010 11:44

moti ne te shtunen i bukur me doket se po


leta
leta
28.06.2010 01:22

une deshiroj te pyse per motin si eshte ne gjilan ket jav


qendrimi
qendrimi
29.06.2010 11:17

hej pse gjaki i kemi qshiptar ne amerikane kosovare komenti ka me najs shqipytar


INFRAKTI
INFRAKTI
01.07.2010 19:45

ajiii na killt me rrena bree po kallxoni drejt qysh osht kohaaa qyy


binak
binak
03.07.2010 07:09

jam i intreresum me dit se gjat ksaj jave si do te jet koha


diar syla
diar syla
03.07.2010 08:17

ju lumtttttttttttttttttt


landa
landa
04.07.2010 20:48

marre duhet me ju ardh qysh perzihi ne pun te zotit
ncncnc


edita
edita
05.07.2010 08:12

nuk di qa me than veq a ndryshohet motiiii


ylli ismajli
ylli ismajli
05.07.2010 13:21

do me dit moti ne prishtin


kujtim
kujtim
06.07.2010 11:33

shum bukur najs


benjamin
benjamin
06.07.2010 19:20

deshiroj te di si esht moti ne shen gjin


Arona
Arona
07.07.2010 00:55

moti gjat javes ne kosove deshiroj qe te jet nxet


Arona
Arona
07.07.2010 00:59

une deshiroj qe moti ne kosov qe te jet nxet ne prishtin


valon
valon
07.07.2010 17:58

MUA PO ME VYN MOTI NE DURS TEJTEN


arbulon
arbulon
08.07.2010 17:37

une kam deshir te di per motin ne gjilan


jetlir
jetlir
08.07.2010 23:10

the game shum i qart


D + M
D + M
16.07.2010 09:59

Valla gjithmon ka me kon nxet shum heheheee ;) ;P


bionds
bionds
07.11.2010 17:26

si eshte moti neser ne istoggė


franqesk
franqesk
07.11.2010 17:37

si je aje mir dasht me te pzt aban me me kallyi moti ne priyren gjat javes qysh asht


amir bytyqi
amir bytyqi
07.11.2010 22:51

Unč jam i interesuar per motin javor ne suharek tung ju pershendet amiri nga suharekaa klm tung bayyyyyyyy......


kujtimi
kujtimi
09.11.2010 10:52

Prshendetje kujtimi nga ferizaji kisha pas deshi qe ta di a dot hy edhe kosova ne vitin e rashem ne evrop edhe a dote bin teperaturat ne javen e arshme tung kaloni mir kujtimi


plloqi
plloqi
13.11.2010 22:27

une kom marak me ra vdor deri ne kordhoklla kur te shesm me skuja me knaq qishtu edhe ju pershendes plloqat e mi milazimin nagjon edhe nevon


genti
genti
21.11.2010 12:39

une jam intersuar per motin e prizrenit qat muajit


jeton
jeton
24.11.2010 16:27

je re je shum e bukur dhe me pelqen


ylli
ylli
07.12.2010 18:25

une dua qe ta di motin sa do te ket tempertaura gjate se premtes edhe dua qe te me kollzoni kur do te bie bore fjolla fjolla ne cilen date perpos te premtes


shkodran
shkodran
08.12.2010 08:17

kisha pas qef me ra bor se veq ne malishev su pun me ra bor sdi qka u ba kshtu veq shnosh


drani
drani
08.12.2010 08:19

duhet me e pru sali berishen se ata po e ngon zoti po bjen shi ne shqioeri aaaaaaaaaa po


albion aliu jashanic e epere
albion aliu jashanic e epere
09.12.2010 09:20

un deshiroj per motin ne kosove


drin alushi
drin alushi
09.12.2010 09:56

Po du me dit qe ėshtė qishtu nxeht ne Pranver a ėshtė ftoht


granit
granit
10.12.2010 15:39

kuspo bje bor ma shpejt


ola
ola
12.12.2010 23:05

Sa shume deshiroj qe te bie me shume bore ne Prizren


yll
yll
26.09.2011 15:54

kur po bjen bor ne pej dhe dua ta di motin gjate javes se sotme


adriatik
adriatik
20.10.2011 20:09

une menoj per motin se esht 0.6 grad etj


ermira
ermira
19.12.2011 23:23

un dua te them se moti gjat javes dua te jet me bor


edison
edison
10.02.2012 17:55

un dua te di motin ne prizren


bleona
bleona
03.04.2012 20:55

dashtė Zoti tė ndriqėt koha


nita
nita
31.05.2012 18:34

un jam e interesuar se si do te jet moti ne rajonin e Prizrenit ?
Te gjitha materialet e publikuara ne kete faqe permbajne burimin e tyre si edhe adresen e artikullit origjinal, ne kete menyre ruhet dhe respektohet e drejta e autoreve perkates, paraqitja e tyre ne faqen tone eshte thjesht informativ, per perdorimin e ketyre materialeve ju lutemi kontaktoni autoret perkates!